Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Не повернуться. Я думаю, що в тих в кого все добре піде ніколи не повернуться.

Приїдуть назад тільки невдахи, які не зуміли організувати собі життя.

Повертаються і ті хто вже мав роботу та не сидів на державних грошах... І не мало. Це нормальний процес

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Чому, коли все мине?

А чому зараз? І взагалі ти дійсно зрозумів у чому річ? Чи так, щось пиздонути?

 

Симон Изгоев

мда, бункер за 10 років не змінився- пошук ворогів, клонів і крики про бан, якщо думка не співпадає з загальним одобрямс.

Дописувач пише про те, що країна невпинно перетворюється на рашестан 2.0, що закони не працюють .Але всі бачать в ньому ворога.

Вірніше, для обраних все - пересічним - закон. А що закони та підзаконні акти суперечать один одному і конституції - по цимбалам.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну почуваєш в Україну))) а там в учєбку і на фронт, іш шо удумали, з Алексом і юстасом від служби косити)))

Доречі, дивний підхід, жоден гівнюк не висказав претензії тим хто давно в забугор'ї мешкає... Ну от дійсно, або хрестик зніміть або труси вдягніть...

а по останньому абзацу - тут 100%

в 1995 спілкувався з емігранткою в Канаду - то вона гарно розказала про 3 покоління еміграції з України.

І як їй відмовила в оренді житла емігрантка першої хвилі зі словами: "я приїхала сюди і мила підлогу, а ти приїзала в газеті працювати?"...

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

мда, бункер за 10 років не змінився- пошук ворогів, клонів і крики про бан, якщо думка не співпадає з загальним одобрямс.

Дописувач пише про те, що країна невпинно перетворюється на рашестан 2.0, що закони не працюють .Але всі бачать в ньому ворога.

Вірніше, для обраних все - пересічним - закон. А що закони та підзаконні акти суперечать один одному і конституції - по цимбалам.

Взагалі по загалям, бункер таким був завжди, якщо це для тебе відкриття, то є просте рішення - не заходити в бункер)))

Ти на мальдьора натякаєш як на правдоруба? Так дописувач пише не тільки про те, що ти пишеш і не стільки, але це не всі хочуть бачити...

Ну, загалом, ти нам знову вкотре відкрив Америку, візьми стотисячний пиріжок з полиці....

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Взагалі по загалям, бункер таким був завжди, якщо це для тебе відкриття, то є просте рішення - не заходити в бункер)))

Ти на мальдьора натякаєш як на правдоруба? Так дописувач пише не тільки про те, що ти пишеш і не стільки, але це не всі хочуть бачити...

Ну, загалом, ти нам знову вкотре відкрив Америку, візьми стотисячний пиріжок з полиці....

Дмитро, не на Олега, а на rvv1.

І в бункері я не з учорашнього дня, бачив багато персонажів, через яких і паркував нік)))) Я вірю в еволюцію, але те що бачу - це не еволюція..

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Чий був клон?

не було клона, був нік, запаркований в 2015 чи 2018, не пам'ятаю. Але у харківської жовни паранойя))))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

І ці долбойоби щось там Телеграм мріють прикрити, ну це щоб слухати й дивитися виключно отаких профанів, які навіть переклад нормально невзмозі зробити.

Телеграмм - бесплатно

Телемарафон - пару миллиардов стоит

Для власти выбор очевиден, что оставлять, а что запретить.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

не було клона, був нік, запаркований в 2015 чи 2018, не пам'ятаю. Але у харківської жовни паранойя))))

Запаркований, це як? Чи шо?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

не було клона, був нік, запаркований в 2015 чи 2018, не пам'ятаю. Але у харківської жовни паранойя))))

Мабуть, у модератора теж паранойя))). Це був саме клон, хоч і запаркований як ти там пишеш. Тут один час мода така була: заздалегідь "паркувати" собі кілька ніків-клонів. Про всякий випадок.

Подивимось, що і як ти писатимеш

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Запаркований, це як? Чи шо?

Ну, це банальний клон. Але створений не от зараз, а заздалегідь. Чуваку чомусь здається, що суть питання від часу створення клона змінюється.

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Запаркований, це як? Чи шо?

Діма, ти маєш пам'ятати, був тут такий собі Столяров, ми з ним періодично серлися. потім через певні життєві обставини почали здавати нерви - попросив запаркувати нік у Булаха, але жовні зеленій про це невідомо))) Простіше верещати про клонів.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Дмитро, не на Олега, а на rvv1.

І в бункері я не з учорашнього дня, бачив багато персонажів, через яких і паркував нік)))) Я вірю в еволюцію, але те що бачу - це не еволюція..

Чудово, якщо ти в бункері давно, то тим більше викликає подив твій глас вапіющего...

Кожен вірить у те, що забажає...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ну, це банальний клон. Але створений не от зараз, а заздалегідь. Чуваку чомусь здається, що суть питання від часу створення клона змінюється.

так, клон створив у момент заснування футбуму... жовна, звернись до лікарів, може допоможуть)))

 

Fenriz

Я сьогодні почув для себе новий вираз "паркувати нік")

Одразу навіть не второпав, що він означає.

Але так і не зрозумів, який в цьому сенс.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Чудово, якщо ти в бункері давно, то тим більше викликає подив твій глас вапіющего...

Кожен вірить у те, що забажає...

сумно стає від думки, що Сайгон був правий, коли писав, що нацією ми були 30 днів, далі почалось звичайне наєбалово ближнього свого))))

ой тільки не треба мені ліпити клона пастора, жовна я тебе прошу, не стукай модератору))))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Запаркований, це як? Чи шо?

О, я не один такий)

 

аммиак

Ахуєть, запаркував клона... це як і нахуя, на який такий випадок? і до чого взагалі тут столярвов?

чомусь я ніяких клонів ніколи не паркував, так і юзаю цей нік ще з уа-футболу...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Запаркований, це як? Чи шо?

А ще спитай навіщо?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я сьогодні почув для себе новий вираз "паркувати нік")

Одразу навіть не второпав, що він означає.

Але так і не зрозумів, який в цьому сенс.

чувак про мене можеш запитати у хлопця з Луганська, якого прихистив НЕГРЕДО у себе. Звати Віталій, нік не пам'ятаю.

Особисто бачились на матчі Білорусь - Україна в Арена сіті. Булах тобі запросив бажаючих форумчан.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Ахуєть, запаркував клона... це як і нахуя, на який такий випадок? і до чого взагалі тут столярвов?

чомусь я ніяких клонів ніколи не паркував, так і юзаю цей нік ще з уа-футболу...

Діма я цей нік юзаю також уа-футбол. потом попросив запаркувати.. давня історія, писати не хочу про неї)))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Телеграмм - бесплатно

Телемарафон - пару миллиардов стоит

Для власти выбор очевиден, что оставлять, а что запретить.

Тим більш канал Зеленського там невпинно втрачає підпісників.

https://t.me/V_Zelenskiy_official

Колись їх там було більше мільйона, а зараз сотні за день відписуються.

Ото їх мабуть і бісить.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

чувак про мене можеш запитати у хлопця з Луганська, якого прихистив НЕГРЕДО у себе. Звати Віталій, нік не пам'ятаю.

Особисто бачились на матчі Білорусь - Україна в Арена сіті. Булах тобі запросив бажаючих форумчан.

У Anykeyer?

З чого ти вирішив доречі, що я не вірю в те, що ти реальна особа і вже тут була?

Мені взагалі пох. Я тобі вчора так і написав, представся хто ти, бо тебе тут будуть вважати підозрілим. Бо ти дійсно з'явився якось підозріло, в той момент.

І що я отримав у відповідь?)

Що я ніхто і звати мене ніяк))

А я ж просто мимо походив і попередив)

Тому ще раз, мені похуй на це все, повір.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Запаркований, це як? Чи шо?

напевне, як у тебе ))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

У Anykeyer?

З чого ти вирішив доречі, що я не вірю в те, що ти реальна особа і вже тут була?

Мені взагалі пох. Я тобі вчора так і написав, представся хто ти, бо тебе тут будуть вважати підозрілим. Бо ти дійсно з'явився якось підозріло, в той момент.

І що я отримав у відповідь?)

Що я ніхто і звати мене ніяк))

А я ж просто мимо походив і попередив)

Тому ще раз, мені похуй на це все, повір.

Точно, його нік.)))) Я не люблю коли починаються мєнтовські понти про представся. Так попередив, що у жовни істерика сталась)))))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

а по останньому абзацу - тут 100%

в 1995 спілкувався з емігранткою в Канаду - то вона гарно розказала про 3 покоління еміграції з України.

І як їй відмовила в оренді житла емігрантка першої хвилі зі словами: "я приїхала сюди і мила підлогу, а ти приїзала в газеті працювати?"...

По перше привіт, давно не бачились)

По друге це що ти пишеш це повна маячня...при чому дуже образлива

Українці допомогали і допомогають біженцям і зараз, наприклад у Німеччині. З першого дня повномасштабної війни. У нас в товаристві жінка зробила усі переклади офіційних повідомлень, іншіх німецьких документів для українських учнів в землі Райнланд Пфальц, потім ці переклади взяли інші землі. Абсолютно безкоштовно... Багато хто працював в березні, квітні та травні 2022 безкоштовно у нем. державних інститутах. Я особливо брав вихідни і як волонтер працював в конторі яка видавала візи українцям...і таких чимало було, багато хто був на вокзалах і зустрічав, супроводжував біженців, практично кожна сім'я брала к себе біженців до дому..

Такого ніколи не було здесь у Німеччині щоб так щіро приймали та допомогали. Звичайно велика подяка німцям. Вони зробили то що повинні були робити квартальні чорти. Але і українська діаспора дуже міцно відпрацювала і продовжує це робити. Але так, коли ти хуяриш допомогаєш, забиваєш на дом, роботу, вихідни та бачиш деяких біженців, які поступово починають становитися нахабніми, то так це обурює...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

мда, бункер за 10 років не змінився- пошук ворогів, клонів і крики про бан, якщо думка не співпадає з загальним одобрямс.

Дописувач пише про те, що країна невпинно перетворюється на рашестан 2.0, що закони не працюють .Але всі бачать в ньому ворога.

Вірніше, для обраних все - пересічним - закон. А що закони та підзаконні акти суперечать один одному і конституції - по цимбалам.

просто у владі забагато дилетантів. не просто там тупуватих, чи злодюжок - а людей взагалі непридатних ні до чого. у мирний час це якось терпимо, люди втікали за кордон чи якось самоізолювались по-іншому.

але нині у нас війна і помилки влади українці виправляють кровью.

а владі повік. як мололи язиком все що попало - так і мелють. як пиздили все що можна спиздити - так і спизджують)) ще мабуть і чималі перспективи повідривались: я боюсь уявити скільки мільярдів гривень коштували вириті екскаваторами окопи на Поліссі чи де ще в тилу..

--

а дух тоталітаризму сильно засів у душах українців - це теж правда. а як по іншому, якщо цей дух виховували і совєти, і раніше моковити, а ще й всі інші сусіди-доброзичливці?

та й взагалі, зграйний інстинкт притаманний людям біологічно, а в його суті тоталітаризм і бере коріння.

так що цей дощ надовго ((

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

По перше привіт, давно не бачились)

По друге це що ти пишеш це повна маячня...при чому дуже образлива

Українці допомогали і допомогають біженцям і зараз, наприклад у Німеччині. З першого дня повномасштабної війни. У нас в товаристві жінка зробила усі переклади офіційних повідомлень, іншіх німецьких документів для українських учнів в землі Райнланд Пфальц, потім ці переклади взяли інші землі. Абсолютно безкоштовно... Багато хто працював в березні, квітні та травні 2022 безкоштовно у нем. державних інститутах. Я особливо брав вихідни і як волонтер працював в конторі яка видавала візи українцям...і таких чимало було, багато хто був на вокзалах і зустрічав, супроводжував біженців, практично кожна сім'я брала к себе біженців до дому..

Такого ніколи не було здесь у Німеччині щоб так щіро приймали та допомогали. Звичайно велика подяка німцям. Вони зробили то що повинні були робити квартальні чорти. Але і українська діаспора дуже міцно відпрацювала і продовжує це робити. Але так, коли ти хуяриш допомогаєш, забиваєш на дом, роботу, вихідни та бачиш деяких біженців, які поступово починають становитися нахабніми, то так це обурює...

Привіт, радий що ти на місці і все добре))))

Люди різні, я навів приклад з 1995 року. Нікого не маю бажання образити, але наведу думки, які модер видалив.

1. 20 років з усіх мильниць говорили, що держава нікому нічого не винна. Люди виїхали на законних підставах, влаштувались на роботу і не сидять на велфері. І тут хоп - ви повинні повернутись додому. Бо ми так вирішили, що артисти цирку не підуть воювати, а слюсарі та комбайнери будуть. Яка буде реакція у цих людей.

2. держава має гарантувати реальний захист та допомогу. я наводив приклад сусіда, якому в шпиталі запропонували відрізати ногу після осколкового поранення або за 270к зробити операцію і зібрати ногу. Як думаєш, йому щось компенсували? Чи його комісували?

3. щодо допомоги - коли держава пропонує фаховому спеціалісту роботу двірником в іншому районі міста, він буде вмотивований щось робити для держави? людина все життя пропрацювала в білу, платила податки. допомоги отримала 1000 грн.

4. не хочу писати про корупцію, бо назвуть москальским агентом. але знаю 100% факти, що пиздили кошти навіть в березні 2022, коли кацапи були під Броварами. Коли виділялись кошти на укріплення і облаштування місць для можливо поранених.

Так ми матеріали брали на сусідньоу будівництві і все робили за ідею. А потім виявились що хтось прикупив рейнжровера)))) коли мені кажуть що поліція охороняла порядок, то можу сказати - перші хто зник з вулиць - це поліція. Коли ти приймаєш чувака в комендантську годину, який мітки на двері ставив, 2 години чекаєш поліцію, а через 2 дні він лазить по вулиці.. За допомогу дякую, але як казали поляки знайомі - у нас відчуття, що в Україні війна бідних...

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

просто у владі забагато дилетантів. не просто там тупуватих, чи злодюжок - а людей взагалі непридатних ні до чого. у мирний час це якось терпимо, люди втікали за кордон чи якось самоізолювались по-іншому.

але нині у нас війна і помилки влади українці виправляють кровью.

а владі повік. як мололи язиком все що попало - так і мелють. як пиздили все що можна спиздити - так і спизджують)) ще мабуть і чималі перспективи повідривались: я боюсь уявити скільки мільярдів гривень коштували вириті екскаваторами окопи на Поліссі чи де ще в тилу..

--

а дух тоталітаризму сильно засів у душах українців - це теж правда. а як по іншому, якщо цей дух виховували і совєти, і раніше моковити, а ще й всі інші сусіди-доброзичливці?

та й взагалі, зграйний інстинкт притаманний людям біологічно, а в його суті тоталітаризм і бере коріння.

так що цей дощ надовго ((

і тут ми повертаємось до моменту - яку державу ми хочемо мати:

1. державу для людей, де всі мають права, всі рівні перед законом і закон працює.

2. ми будуємо рашестан 2.0 з правилами для своїх і дикими законами для всіх.

і так, ці помилки виправляються кров'ю. от чи надовго крові вистачить?

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

так, клон створив у момент заснування футбуму... жовна, звернись до лікарів, може допоможуть)))

Клон створив в момент заснування футбуму. Нарешті правду сказав. Модер підтвердив, що то клон. Які питання? Про що і з ким ти коли домовлявся, наразі це нікого не обходить. Булах до модерації не має стосунку. А модер підтвердив, що то клон. Крапка.

Мапа сайту Повна версія Оновити