Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Румунія - Україна 3:0. Очікування та реальність
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/euro2024/1718637070-rumuniia-ukraina-3-0.html
Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Стоял бы Бущан - было бы 0:0

Або 7:0

 

Olegechek

Непогано. Просто ахрінєть.

Ну нехай вже обісрався Лунін. Що інші?

Пипець! Ну я вже різне додумував, та щоб просто на всіх насрати? Оце так...

 

Olegechek

Хорвати хоч іспанцям влетіли...

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Румуни скандували путін та повісили ганчирку динири

Більше на вброси ведіться.

А навіть якщо. На стадіоні було близько 30000 румунів. Якщо 10 з них (?) щось там скандувало, то це взагалі нічого не значить.

 

Днепровец

Ну і Лунін.

Ребров просто пипець. В тебе є хлопець що відмінно відстояв товарняк з хазяїнами Євро, котрий основний в своєму клубі, де не самий класний захист у чемпі, грає постійно. Нахєра ставити морально не готового кіпера? Йому треба грати кожен матч, да так щоб запасний не замислився підміняти. А він сходу віддає місце кіперу після травми, нехай і одному з кращих.

 

Olegechek

Є кілька причин такої поразки. Перша з них - вибір воротаря. Я пам'ятаю, як саме тут я писав, що не розумію дифірамбів Вацка Луніну. Ім'я клубу не грає у футбол. Я тоді написав "Лунін, як мішок з гівном. В нього стрибок на 1 метр. Це дуже мало для високо класного голкіпера. В нього один класний матч з РБ Лейбциг. Все інше посередні, все що може влитіти, влітає." Підписуюсь під цим словами. Пам'ятаю, як купили Шуста в Шахтар по одній грі проти Шахтаря. Але далі все стало зрозуміло. Тут так само і тут. Подивіться гол. Стрибок менше ніж на метр. Далі. Гра ногами. Не розумію коментаторів, які звинувачували захисників. Чомусь Дмитро Різник, може грати в білд-ап, віддавати під пресиногом, обіграти, прибрати корпусом, на замасі, а Лунін ні. Он Фонсека, Каштру, а особливо при Де Дзербі, взагалі навчилсь грати спокійно і виходити через пас з воротарем з під пресингу. І більш короткі передачі віддають між собою. Чому в Брайтоні це воротар може робити з більш короткими передачами і не панікує? Для мене Лунін не краще Бущана чи Трубіна. Якщо вже не хотіли шахтарівського воротаря, то Бущан однозначно краще Луніна. Мене повністю влаштує Бущан. Лунін - дуже посередній воротар. Друге, теж систематичне. В нас аналітика від київських журналістів зводиться, або до поливання брудом, або одні дифірамби. Читав/дивився нашу пресу, там ми виграли у румунів ще за 3 дні до матчу. Тут ля мене нічого дивного не було, адже наші так завжди роблять)) Дуже стурбували мне заяви румун, які в один голос почали казати, що Україна переможе. Чомусь ми не врахували, що самі раніше так робили і раділи, що нас недооцінюють. Слабка посередня збірна і потім відбирали очки у лідерів, щоб боротись за 2 місце. Чи були підстави для дифірамбів? В усіх іграх відігравались, на майстерності окремих виконавців вийшли з останнього матчу плей оф до Євро. В нас дуже рівна група, швидко перетворилась в боротьбу з Бельгією за 1 місце)) Дивився як італійська преса сприймала Албанію. Писали, що це дуже сильна збірна, вони її остерігаються, бо багато албанців грає в Італії і колишній тренер італієць. На хвилиночку, це чинні чемпіони Європи!!! Остерігались Албанії, ось різниця у відношенні. Не тільки Хорватію, чи Іспанію. Албанію остерігаються і розбирають гавців суперника і команду на деталі. Ну і різний функціональний стан та передбачуваність в цій грі. Тут розписувати немає сенсу, аналітики самі все розпишуть.

 

Донецкий

Шо тут? Рожеві поні з'балися, залишилися обісрані стайні? :))

Так тим ган_донам й треба, може хоч до тями прийдуть, зв(п)ьозди обісрані

 

kol2

Відіграли як змогли. В Україні війна, що не надає натхнення.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Відіграли як змогли. В Україні війна, що не надає натхнення.

Якби це були хлопці з місцевого чемпіонату, які тільки дома й тренуються та грають, то ще можна було б ще якось виправдовувати

Якби вони старалися але через хвилювання не змогли - теж можна було б

Але оце що було, я хз, другий не дивився, але в першому - вийшли покатати на класі, а клас затусували їм в сраку, ото й вся гра

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Шо тут? Рожеві поні з'балися, залишилися обісрані стайні? :))

Так тим ган_донам й треба, може хоч до тями прийдуть, зв(п)ьозди обісрані

Десь так

 

Olegechek

Мене влаштовує, що збірна грає на єврочемпі.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Мене влаштовує, що збірна грає на єврочемпі.

Грає?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

А волейбол? Козаки там золото в євролізі взяли пару днів тому!

Ну то як Лігу Конфедерацій взяти у футболі

 

ПБН

Olegechek

17.06.2024 22:33

***

Ато!

 

nataniel

Могли не пропускати 2,5 м'яча через вірний вибір. ще забув про стандарти. Але це проблема наших обох грандів, бо їх всіх тренував Луческу. Пам'ятаю як зіграли в Донецьку в 2-2 з Боруссією. Тоді у Боруссії кутовий був як напівпенальті. В нас Даріо міг подати 25 кутових, КПД - 0. Потім розіграти. В Динамо при Луческу все повторилось. Я не кажу про атаку при кутових, я вже кажу про захист на кутових. Тому гра на стандартах буде проблемою і з Словаками і Бельгійцями. Бо основа це колишні/нинішні гравці ДК/ШД. Може ми, якусь комбінацію гольову натренуємо за 2 дні. Але головне натренувати в захисті при кутових. Мали б звертати увагу на різні деталі в нашій збірній. Слабкий стрибок Луніна, погана гра ногами, гра на стандартах половини команди в клубах і т.п.

 

Донецкий

Схоже притомного плана на гру - не було. Так, щось мали хлопці вигадати попереду. А позаду Стьопа випалить, а захист відіграє рівно.

Не було б Мудрика, Циганкова, Довбика, Судакова, -можливо Ребров і переміг би. А так, надто гарні футболісти в його розпорядженні були. Не під його модель.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Схоже притомного плана на гру - не було. Так, щось мали хлопці вигадати попереду. А позаду Стьопа випалить, а захист відіграє рівно.

Не було б Мудрика, Циганкова, Довбика, Судакова, -можливо Ребров і переміг би. А так, надто гарні футболісти в його розпорядженні були. Не під його модель.

слухайте, ну Ребров же в Ференці не тільки в єврокубках грав. в своєму чемпі вони спокійно собі всіх виносили першим номером.

 

Эйся Трёп

Сто разів писав, напишу ще раз.

Ребров - тренер сцикун! Він досі викликає гравців тих що Петраков за виключенням кількох осіб!

Мудрика ПЕтраков замінив би на 15-й хвилині, той зібрав би манатки і почесав додому. Нам би тільки легше стало від того, як свого часу було легше від відсутності іншого на той час піжона Маліновського.

Інша справа, що Мудрику навіть резервіста не могли підрібрати. Вершник без голови, який отримав дохреніще дорогоцінрих хвилин в товарухах на поле сьогодні не вийшов.

Грав проти пшеків Таловєров. Добре грав. Нє, потрібно тулити в основу Матвієнка!

Степанено. Ну є ж більш швидкий з ударом Бражко. У всіх товарухах аж тайм виділив

Довбика цигани вивчили, він був безкорисним. В запасі сидить нападник іншого плану. Ризикни!

 

Igorich

Ответ на сообщение пользователя Донецкий показать

Могли не пропускати 2,5 м'яча через вірний вибір. ще забув про стандарти. Але це проблема наших обох грандів, бо їх всіх тренував Луческу. Пам'ятаю як зіграли в Донецьку в 2-2 з Боруссією. Тоді у Боруссії кутовий був як напівпенальті. В нас Даріо міг подати 25 кутових, КПД - 0. Потім розіграти. В Динамо при Луческу все повторилось. Я не кажу про атаку при кутових, я вже кажу про захист на кутових. Тому гра на стандартах буде проблемою і з Словаками і Бельгійцями. Бо основа це колишні/нинішні гравці ДК/ШД. Може ми, якусь комбінацію гольову натренуємо за 2 дні. Але головне натренувати в захисті при кутових. Мали б звертати увагу на різні деталі в нашій збірній. Слабкий стрибок Луніна, погана гра ногами, гра на стандартах половини команди в клубах і т.п.

Та ты заепал с этим прыжком Лунина} Что за жиза

 

Бесплатно

Стояти мав не Лунін, але привіз перший імхо Коля. Він ткнув йому не на праву, не на ліву, а під нього.

Другий це вже наслідки пішли. Вже поплив.

Я до того що серед футболістів когось винуватця шукати, то неправильно. Всі хєрово зіграли.

 

wert

Щось мені так ху#ово через їх програш. Ну от прям тоска.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Igorich показать

Сто разів писав, напишу ще раз.

Ребров - тренер сцикун! Він досі викликає гравців тих що Петраков за виключенням кількох осіб!

Мудрика ПЕтраков замінив би на 15-й хвилині, той зібрав би манатки і почесав додому. Нам би тільки легше стало від того, як свого часу було легше від відсутності іншого на той час піжона Маліновського.

Інша справа, що Мудрику навіть резервіста не могли підрібрати. Вершник без голови, який отримав дохреніще дорогоцінрих хвилин в товарухах на поле сьогодні не вийшов.

Грав проти пшеків Таловєров. Добре грав. Нє, потрібно тулити в основу Матвієнка!

Степанено. Ну є ж більш швидкий з ударом Бражко. У всіх товарухах аж тайм виділив

Довбика цигани вивчили, він був безкорисним. В запасі сидить нападник іншого плану. Ризикни!

Да, Петраков хороший был тренер, жаль что не получилось. Ребров кто угодно, менеджер, стратег, но он не про футбольное поле...

А больше всего я угараю с болел, некоторые из которых до того отчаялись, что начали гонять байки, что это сборные невозможно натренировать и что все играют куево, это ж не клуб типа. Ну ну) Ну раз сборные - это про то чей состав дороже обьясните, а вернее найдите мне игроков в составе Румынии с цеником Довбика, Мудрика, Судакова, Забарного, дальше продолжать?.. много вы понимаете...

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Щось мені так ху#ово через їх програш. Ну от прям тоска.

Та ваще пздц. Обосрали весь просмотр Евро, дальше настроения смотреть нет. Хотя из за негров все равно мало настроения, но я бы нашел себе команду где их поменьше и болел бы себе

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

слухайте, ну Ребров же в Ференці не тільки в єврокубках грав. в своєму чемпі вони спокійно собі всіх виносили першим номером.

Я ж за що і кажу. Із Зубковим і Петряком(умовно) в глухій обороні відсиділись би хвилин 75, та і затягли б щось румунам. Та і доля жарту там була

 

wert

А вот теперь точно надо закидывать словаков... Иначе и при 3, и при 4 очках легко можно остаться последними в группе из-за сегодняшней разницы

 

Sanjjko

Пока болею за Италию, там негр только на 90-й минуте вышел. Ну и в Англии стабильное их число, вот кстати объясните феномен почему всякие Германии, Испании, Франции прирастают всякими черненькими и турками из года в года, а у Англии их стабильно 3-4 смугленьких в составе и не больше! Прикол какой-то. Для меня в этом смысле Англия более родная что ли, стабильно и понятно

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

А вот теперь точно надо закидывать словаков... Иначе и при 3, и при 4 очках легко можно остаться последними в группе из-за сегодняшней разницы

Закидывать это что такое? Забивать побольше?

Да хоть не повторили бы Евро 2016 с баранкой, пока больше к этому идет...

 

Бесплатно

Чемпионат Европы сложный турнир.. это тебе не ЧМ, со свякими Анголами и Австралиями... Тут команду везти надо, а не сброд с "ценниками"

 

Бесплатно

Вообще когда будет уже иностранный тренер?

Как ни крути когда Шева пришел с итальянским штабом - поменялось все, игра, ментальность...

Это для адептов теории "тренер ничто, в сборных невозможно игру поставить"

 

Бесплатно

Самое главное Реброву сейчас не делать ошибку и не ставить Трубина. Это очень серьезный удар по Лунину будет. Пусть уже доиграет, выберет себе клуб и дальше нах его из сборной на пару лет, пусть набивает шишки где нибудь не в сборной. В сборной нужны люди без психологических проблем. То же касается Мудрика кстати

 

Бесплатно

Мапа сайту Повна версія Оновити